ТОВ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» увійшло в трійку кращих підприємств м. Києва за версією Національного бізнес-рейтингу та отримало нагороду «Лідер року 2017».

Успіх, гідний нагороди

Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів. Підприємство посіло високі позиції в Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного ранжирування й отримало 3-є місце (Золотого рейтингу) по м. Києву.

Символ надійності й стабільності компанії

Високі показники роботи Товариства були відзначені престижними нагородами – медаллю «Лідер року 2017» і сертифікатом, який підтверджує результати рейтингування. Ці відзнаки вручаються успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть у ногу з часом.

Особливо приємно, що наш дружній колектив утримує лідерські позиції не перший рік. Раніше підприємство отримало нагороди Лідер галузі в 2015 та 2016 роках.

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи й Азії. Нагорода НБР – знак надійності, стабільності й довіри.

 

Categories : Без категории

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *