ТОВ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР»
вул. М.Берлінського, 15, м. Київ, 04060, т/ф: (044) 220-06-12, puec.com.ua

Шановні мешканці будинку № 36-А по вул. Урлівській!

Відповідно до ст. 4 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон), власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку можуть бути фізичні та юридичні особи. Також ці власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку. Відповідно до ст. 7 Закону, співвласники зобов’язані забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку. Відповідно до ст.ст. 6, 9-10 Закону, співвласники мають право брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника. Також за рішенням, прийнятим на зборах співвласників, усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції – об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Перший український експертний центр» (далі – Товариство) обслуговує понад п’ятдесят будинків в т.ч. будинок № 36-А по вул. Урлівській, в місті Києві. Діяльність Товариства спрямована на надання якісних послуг з утримання багатоквартирного будинку та прилеглої до нього території.
Нормальне життєзабезпечення будинку потребує значних коштів та повністю залежне від своєчасної сплати споживачами комунальних платежів у повному обсязі. Відповідно до ст. 7 Закону, співвласники багатоквартирного будинку зобов’язані своєчасно сплачувати кошти за спожиті житлово-комунальні послуги. Станом на 06.11.2018 року заборгованість Вашого будинку складає 106682,58 грн.
Товариство повідомляло Вас, що ситуація із заборгованістю по Вашому будинку за надані нами послуги унеможливлює своєчасне здійснення планових витрат. Товариство по суті кредитує мешканців – співвласників будинку надаючи у повному обсязі житлово – комунальні послуги, передбачені тарифом з утримання будинку і споруд та прибудинкової території.
Крім того, у зв’язку з підвищенням вартості послуг КП «Профдезінфекція» (послуги з проведення протиепідемічних заходів); ТОВ «Фірма «Володар – Роз» (послуги з вивезення та знешкодження ТПВ накопичених у контейнерах, тариф затверджено Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) 21.02.2018 р. № 267); ПрАТ «АК «Київводоканал» (надання послуг ХВП); МПП «Перун» (технічне обслуговування ліфтів) та приведенням світла до фактичного споживання, Товариство не має фінансової можливості у подальшому надавати житлово-комунальні послуги у Вашому будинку.
З приводу даного питання 05.11.2018 року Товариством були проведені збори у Вашому будинку, в результаті чого, більшістю мешканців було прийнято рішення про дострокове розірвання договорів про надання послуг зі всіма мешканцями будинку.
Також на адресу Товариства надійшов лист вих. № 02/10-18 від 25.10.2018 року від Органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Урлівська, 36-А» у Дарницькому районі щодо розірвання договорів про надання послуг, в якому свої підписи поставили 91 мешканець будинку.

Як наслідок, повідомляємо Вас, що Товариство змушене достроково припинити дію Договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в односторонньому порядку та вважати вищезазначені Договори розірваними з 06.12.2018 року.

06.12.2018 року Товариством буде здійснена процедура прийому-передачі житлового будинку 36-А по вулиці Урлівській, Дарницького району в місті Києві, співвласникам на власне утримання, відповідно до вимог чинного законодавства України.
У відповідності до статті 9 Закону, співвласники багатоквартирного будинку будуть зобов’язані прийняти будинок на самообслуговування.
Окремо приносимо свої вибачення добросовісним платникам комунальних послуг та сподіваємось на їх розуміння ситуації, що склалась.

З повагою, Адміністрація ТОВ «Перший український експертний центр»

 Даний лист – оголошення розміщено Товариством на дошці оголошень в під’їзді будинку та на офіційному сайті Товариства: www.puec.com.ua у вільному доступі, а також надіслано співвласникам будинку засобами поштового зв’язку, що забезпечило ознайомлення зі змістом цього листа кожного співвласника. Враховуючи наведене, Товариство вважає повідомленим кожного співвласника багатоквартирного будинку.

Categories : Без категории

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *