ТЕРМІНОВІ ОГОЛОШЕННЯ

До відома мешканців будинків за адресами: просп. Правди, 41Д, 41Г, 41Є та Київський шлях, 95

На підставі Постанови № 808 від 21.08.2019 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» надаємо розрахунок граничного розміру плати за абонентське обслуговування.

Міністерством розвитку громад і територій України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», який 15.05.2020 оприлюднено на сайті Мінрегіону.

Зазначеним проектом постанови передбачено суттєві зміни до механізму формування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги суб’єктами господарювання, діяльність яких регулюється органами місцевого самоврядування, враховуючи умови функціонування ринків газу та електричної енергії.

За інформацією Мінрегіону прийняття проекту постанови очікується до 11.06.2020.

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення”

Управляюча компанія ТОВ «Перший український експертний центр»  пропонує послуги цілодобової аварійно-диспетчерської служби, яка здійснює ліквідацію аварійних ситуацій:

 • внутрішньо-будинкових мереж центрального опалення;
 • гарячого та холодного водопостачання;
 • прочищення внутрішньобудинкових та дворових каналізаційних мереж;
 • електропостачання в багатоквартирних житлових будинках.

Робота аварійної диспетчерської служби Компанії побудована на системі цілодобового прийому заявок та їх обробки.

Як оформити Заявку:

Для подачі заявки слід звернутися до чергового диспетчерської служби за телефонами: (044) 359-10-50 або з моб. (067) 217-10-75 надалі:

 • Представитись вказати адресу чітко пояснити суть проблеми аварійної ситуації що виникла і де її джерело (якщо Вам це відомо);
 • Залишити свої контакти для оперативного зворотнього зв’язку профільних фахівців служби;
 • Диспетчер приймає Вашу заявку та передає профільним фахівцям по можливості повідомляє Вам орієнтовний термін прибуття до місця аварії.

Оплата здійснюється :

 • Використовуючи дистанційні канали обслуговування: Інтернет-банк Приват24, платежі на сайті Нашої компанії та сайті ПриватБанку.
 • На місці використовуючи платіжний термінал

Вартість послуг:

 1. Виклик та виїзд аварійної бригади у нічний час: 2800 грн. у денний – 1700 грн.

 

Каналізація:

 • Прочищення каналізації спеціалізованою технікою – 1500 грн. до 10 м. кожен наступний метр прочищення– 50 грн.
 • Чистка унітаза – від 450 грн.
 • Чистка сифонів – від 100 грн.

 

Водопостачання

 • Заміна та установка лічильників ХВП та ГВП – від 200 грн.
 • Установка крана, фільтра – від 300 грн.
 • Ліквідування протікання води – від 400 гр

 

Електропостачання:

 • Терміновий виїзд електрика – від 1000 грн.
 • Заміна автомата напруги – від 150 грн.
 • Установка лічильника напруги – від 500 грн.
 • Обжим контактів в електрощитку – від 150 грн.
 • Діагностика та перевірка силових мереж (перепади напруги) – від 250 грн.

 

 • Вартість послуг вказана без урахування вартості матеріалів

 

Також Компанія пропонує постійне надання послуг цілодобової аварійно-диспетчерської служби для житлових будинків об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), інших установ та закладів на договірних умовах, вартість послуг у такому випадку становить 1,04 грн. з НДС за 1 м2 об’єкту за яким здійснюється на надання послуг.


Запрошуємо до співпраці управителів житлових будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), інші установи та заклади.

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

ТОВ «Перший український експертний центр» інформує про намір здійснити повний перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для розрахунків зі споживачами категорії «населення», «інші споживачі», тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для розрахунків зі споживачами категорії «населення». Перегляд тарифів обумовлено збільшенням ціни природного газу для категорій споживачів «населення», зростанням тарифів на водопостачання ПрАТ «Київводоканал», коригуванням фонду оплати праці з врахуванням змін розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідні тарифи розраховані згідно з Постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 та надані до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для їх затвердження.

Розраховані тарифи становлять

Найменування Споживач
Населення

(грн.)

Інші споживачі (грн.)
Теплова енергія, грн. за 1 Гкал, з ПДВ 1 442,26 2 390,54
у т.ч.
Виробництво теплової енергії, грн. за 1 Гкал, з ПДВ 1 396,06 2 344,34
Транспортування теплової енергії, грн. за 1 Гкал, з ПДВ 39,24 39,24
Постачання теплової енергії, грн. за 1 Гкал, з ПДВ 6,96 6,96
Центральне опалення за 1 Гкал, з ПДВ 1 476,60
Центральне опалення на 1 кв. м, з ПДВ 25,56
Гаряче водопостачання за 1 куб. м, з ПДВ 93,10

 

Зауваження та пропозиції приймаються з 18.12.2018 протягом 7 календарних днів  від моменту публікації даного оголошення за адресою: вул. М. Берлінського, 15, м. Київ, 04060, (тел./факс (044) 359-10-51)  та на електронну адресу: puec.ukr@gmail.com.

 

З повагою, Адміністрація Товариства

 

Детальніше:

посилання на сайт Київської державної адміністрації
 

посилання на сайт газети “Хрещатик”

Оголошення в газеті Хрещатик від 20.11.2018

“Хрещатик” №126 (5177) від 20.11.2018р.

Оголошення про припинення дії Договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинку № 2 за адресою вул.  Пулюя з 01.01.2019 року.

ТОВ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР» змушене припинити дію Договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в односторонньому порядку та вважати вищезазначені Договори розірваними з 01.01.2019 року.