Шановні мешканці!

 

Набрало чинності Рішення Виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області № 563 від 21 вересня 2020 року «Про встановлення ТОВ «Перший український експертний центр» тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення багатоквартирного будинку по
вул. Київський Шлях, 95 в місті Бориспіль» на період з 01.10.2020 р. по 30.09.2021 р.

Оскільки ТОВ «Перший український експертний центр» є надавачем послуги з постачання теплової енергії для будинку № 95 по вул. Київський Шлях у м. Бориспіль, просимо співвласників вказаного будинку звернутись до майстра будинку Чернокондратенка Аліка Валер’яновича для укладення Договору з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказаний договір є публічним і ознайомитись з ним (роздрукувати та заповнити) Ви можете на офіційному сайті ТОВ «Перший український експертний центр» www.puec.com.ua.

Додатково зазначаємо, що за правилами договору публічної оферти, не укладення договору не звільняє співвласників від сплати коштів за постачання теплової енергії.

 

Договір Тепло вул. Київський Шлях, 95 (3, 4 секції)

Договір Тепло вул. Київський Шлях, 95 (5, 6 секції)

Даний Договір також вважається договором приєднання у розумінні ч.1 ст. 634 Цивільного кодексу України, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого Договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

 

Адміністрація ТОВ «Перший український експертний центр»

Categories : Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *