Шановні мешканці!

 

01 жовтня 2020 року набрало чинності Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) № 1357, яким встановлено нові тарифи на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «Перший український експертний центр» для будинків №№ 41-Г, 41-Є,
41-Д по просп. Правди на опалювальний сезон 2020-2021.

Оскільки ТОВ «Перший український експертний центр» є надавачем послуги з постачання теплової енергії для будинків №№ 41-Г, 41-Є, 41-Д по просп. Правди, просимо співвласників вказаних будинків звернутись до майстра будинку Морозової Ольги Василівни для укладення Договору з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказаний договір є публічним і ознайомитись з ним (роздрукувати та заповнити) Ви можете на офіційному сайті ТОВ «Перший український експертний центр» www.puec.com.ua.

Додатково зазначаємо, що за правилами договору публічної оферти, не укладення договору не звільняє співвласників від сплати коштів за постачання теплової енергії.

 

Договір Тепло Правди 41Г

Договір Тепло Правди 41Д

Договір Тепло Правди 41Є

Даний Договір також вважається договором приєднання у розумінні ч.1 ст. 634 Цивільного кодексу України, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого Договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

 

Адміністрація ТОВ «Перший український експертний центр»

 

Categories : Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *