Шановні мешканці будинку № 11 по вул. Коперника

ТОВ «Перший український експертний центр» (далі – «Товариство») надає житлово-комунальні послуги по Вашому будинку згідно тарифу з 01.01.2021 року 7,92 грн./м2 (з ПДВ).

За результатами господарської діяльності по наданню послуг з утримання будинків та прибудинкових територій підприємство отримує збитки, причиною збиткової діяльності по наданню вищезазначених послуг є економічні чинники, які не залежать від підприємства. Зазначена проблема обумовлена тим, що у 2021 році підвищилась мінімальна заробітна плата, однак в тарифі на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій заробітна плата двірника, прибиральника, сантехніка, електрика врахована менша, ніж встановлена законодавством мінімальна заробітна плата.

Таким чином, приведення тарифів у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» про збільшення мінімальної заробітної плати,  до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 року (із змінами і доповненнями) (надалі Галузева угода), та до Протоколу зборів багатоквартирного будинку проведених 13.11.2018 року  є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів послугами.

Враховуючи викладене, Товариством розраховано тариф на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій  в розмірі  10,04 грн./м2(з ПДВ).

Отже, з 01.10.2021 року нарахування на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій буде проводитись по вищевказаному тарифу 10,04 грн./м2 (з ПДВ).

 

З повагою,

Адміністрація ТОВ «Перший український експертний центр»

Докладніше:

Categories : Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *