Аудит будинку

Проводимо аудит будинку.
Складаємо загальний письмовий висновок та кошторис витрат для усунення виявлених недоліків.

У зв’язку з прийняттям 14.05.2015  ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники вправі приймати рішення про форму управління багатоквартирним будинком. З метою визначення розміру витрат на управління багатоквартирним будинком та технічного стану будинку  є проведення технічного та фінансового аудиту будинку.

Товариство пропонує надання послуги з проведення аудиту будинку, а саме:

  1. Аналіз діючого тарифу на його збитковість чи прибутковість.
  2. Формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
  3. Фінансовий аудит будинку, який включає в себе повний аналіз кредиторської та дебіторської заборгованості (заборгованість перед монополістами – шляхи вирішення: укладення  договорів реструктуризації тощо; заборгованість мешканців за отримані ЖКП – шляхи вирішення: аналіз судових справ, робота по примусовому стягненню).
  4. Технічний аудит включає в себе перевірку  наявності технічної документації, аналіз стану будинку та інженерного обладнання в тому числі будинків з будинковими котельнями.

За результатами проведеного аудиту складається загальний письмовий висновок та кошторис  витрат для усунення виявлених недоліків.

Проведення вищевказаних робіт оформлюється шляхом укладення договору з наданням відповідного доручення на право представляти інтереси замовника.

Орієнтовна вартість складає 1грн. за 1м2 загальної площі будинку.