Про компанію

Досвід роботи

Сучасні будинки вимагають нового підходу до їх експлуатації. Забезпечити необхідний рівень сервісу може лише та експлуатуюча організація, яка крокує в ногу з часом.

ТОВ «Перший український експертний центр» (далі – Товариство) має багаторічний досвід роботи. Товариство забезпечує функціонування інженерної інфраструктури різних будівель - офісних центрів, житлових будинків, забезпечує зручне та комфортне проживання шляхом надання широкого спектру житлово-комунальних послуг: 

-управління багатоквартирними будинками;
-утримання будинків і прибудинкових територій;
-управління енергетичними ресурсами житлових будинків;
-експлуатація внутрішньо будинкових інженерних мереж;
-експлуатація котелень;
-ведення технічної документації на житлові будинки;
-організація підрахунків та збір платежів за комунальні послуги, стягнення боргів;
-збір показників загальнобудинкових лічильників, їхня перевірка і пред’явлення постачальникам енергетичних ресурсів;
-організація додаткових послуг для задоволення потреб мешканців.

З березня 2015 року Товариство здійснює нарахування за житлово - комунальні послуги та розщеплення платежів і друк рахунків населення власними силами без залучення сторонніх інформаційно – обчислювальних центрів.
Надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території Товариством надаються з урахуванням встановленого рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, який розраховано по кожному будинку, вказані послуги здійснюється у відповідності до структури, періодичності та строків надання послуг, затверджених нормативно-правовими актами Київської міської державної адміністрації.
ТОВ «Перший український експертний центр» надійний партнер будівельних компаній України - ПрАТ «ХК «Київміськбуд»,ТОВ «Perfect Group», в управлінні Товариства знаходяться багатоквартирні житлові будинки та офісні центри, які збудовані в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Оболонському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському районах міста Києва та у Київській області.
Загальна площа нерухомості, що обслуговується Товариством становить понад 1 млн. кв.м.

Структура Товариства

Товариство має власний офіс, який розташовано за адресою: м. Київ, вул. Берлінського, 15. Враховуючи те, що будинки знаходяться в різних районах м. Києва, для зручності мешканців та бездоганного функціонування інженерного обладнання, а також з метою ефективного використання енергетичних ресурсів створено 4 дільниці. Штат працівників Товариства налічує понад 300 чоловік.

Для термінової ліквідації аварій, що виникають у будинках, створена аварійно-диспетчерська служба, яка працює цілодобово і забезпечена власними транспортними засобами. Ремонтно-будівельна дільниця Товариства здійснює поточний ремонт будинків.
Товариство має власну матеріально – технічну базу спецтранспорту: трактори, автомобілі, снігоприбиральну техніку тощо.

Система електронних звернень через особистий кабінет.

Сайт Товариства дає змогу оперативно контролювати мешканцям нарахування та сплату за житлово – комунальні послуги, надсилати електронні звернення, які дають змогу оперативно вирішувати поточні питання. Зауваження та пропозиції мешканців будинків в зверненнях не залишаються без уваги.

Сертифіковані підрядники

Наша компанія має на меті забезпечити високою якістю обслуговування ввірені нам будинки, тому співпрацюємо з тими фірмами, що добре зарекомендували себе на ринку. Серед яких є "Промінь","Ліфт-3", МПП "Перун, "Спутнік Крим", Тов Фірма "Володар-Роз,ТОВ "Perfect Group".

Підвищення конкурентоспроможності послуг

Для підвищення конкурентоспроможності послуг і функціонування системи управління якістю постійно розробляються комплексні плани з:
- удосконалення надання послуг;
- перейняття досвіду у функціонально-споріднених організацій;
- підвищення загальної культури виробництва;
- постійного підвищення кваліфікації співробітників.

В 2015 році Товариство за результатами ранжування підприємств України згідно з фінансово – економічними показниками було нагороджено званням ЛІДЕР ГАЛУЗІ посівши четверте місце (Золото) рейтингу в м. Києві серед великих та середніх підприємств за сумою показників фінансово – господарської діяльності.

Партнери

seprator